O mně

Přeji krásný den!
Těší mě, že jste zavítali na moje stránky.


Jmenuju se Míša Ficová a focení je jednou z mých nejoblíbenějších činností. Baví mě nejen fotit, ale i následné úpravy v počítači, vymýšlení scény a vyrábění rekvizit. 

Profesionálně jsem začala fotit v roce 2011 a jsem především portrétní a rodinná fotografka. Většina rodin ke mě poprvé přijde na těhotenské nebo novorozenecké focení a jsem moc ráda, že se v dalších letech vrací. 

Ve fotkách mám ráda jednoduchý, čistý styl, s minimem rekvizit. Chci, abyste si kromě krásných fotografií, které vám budou zdobit byt, odnesli i hezké vzpomínky na focení samotné. Proto ke každému focení přistupuji individuálně.

Ještě něco o mně? 

Mám tři děti. Vystudovala jsem gymnázium, ale hlásila se na konzervatoř. Baví mě tanec, malování, čtení, psaní… vlastně cokoli, co je kreativní nebo umělecké.

fotografka
YOUTUBE

Tady si najdou své jak ti, co se jdou fotit nebo chtějí tisknout fotky, tak fotografové. Najdete tu videa ze zákulisí i kolem focení celkově. 

INSTAGRAM

Tady vidíte nejen fotky, ale i to, co aktuálně dělám a chystám. Jsem tu s lidmi v kontaktu i během dne, především díky příběhům.

FACEBOOK

Tady dávám ukázky z focení a informace o tom co se chystá. Když hledám modelku na focení zdarma, prvně píšu právě sem. 

error: Content is protected !!