Proč chci tisknout a netisknu

Neustále řeším otázku, jestli zahrnout do základního balíčku i tisk. Moc bych chtěla, aby lidi tiskli fotky, dávali si je do rámečku, obrazy na zeď….aby fotky nezůstávaly jen v elektronické podobě někde ve složce na disku. Dlouho jsem nemohla najít solidní firmu s kvalitním tiskem a když jsem ji konečně našla a zkusila na 2 měsíce tisk zařadit, vyskytlo se hned několik ALE…

  • Časově (hlavně před Vánoci) zabere zadání tisku, následné třídění a vyzvedávání zakázek strašnou spoustu času, tento čas by musel být připočítán k základnímu balíčku, což by se projevilo na ceně.  Někteří zákazníci by rádi vyzvedávali 24/7  a nerespektují neděli, svátek,  ani čas oběda nebo pozdní večerní hodiny.
  • Dvojitá cesta tisku- z tiskárny ke mně a ode mně k zákazníkům. Takže i dvojité riziko poškození nebo ztráty zásilky. A díky tomu i delší doba dodání tisku, více obalového materiálu, více za poštovné, i ta přeprava balíků není beze stopy…
  • Když dám jednotný formát fotek, každému se nemusí hodit do rámečku. Někdo si chce fotky třeba dát jen do fotoknihy, někdo udělat obraz, nebo zvolit větší formát než nabízím. A já fakt nemám ráda plýtvání. Proč tisknout něco, co skončí na dně šuplíku, nevyužité.

A tak jsem dumala co s tím a debatovala o tom různě s lidma, zákazníkama, kamarádama, tiskařema  … a možná, že mám konečně kompromis!

Na období červen – srpen 2019 budu dávat k vybraným focením  SLEVOVÝ KUPÓN NA TISK!

  • Tisknout se bude dát snadno přímo z galerie, do které vám nahrávám fotky.
  • Vše přijde přímo vám domů, nemusíte platit další poštovné ani si fotky jezdit vyzvednout.
  • Zkrátí se doba dodání tisku, protože v Dastaxu jsou vážně rychlí!
  • Můžete si zvolit jestli si vytisknete všechny fotky ve stejném formátu nebo slevu použijete třeba na fotoobraz.

Výše kupónů bude různá a bude záviset na počtu vybraných fotek, je možné, že kupónem odměním i stálé zákazníky nebo aktivní fanoušky svých stránek.  Podle toho jak dopadne testovací období do konce prázdnin pak uvidím, jestli kupony zařadím na stálo 🙂 Ceník se prozatím nemění.

Tisku zdar 🙂

error: Content is protected !!