Obrazy pro vás

Nejsem fotografka přírody. Fotím lidi. Miminka, nastávající maminky, děti, celé rodiny…
Poslední rok tomu není úplně příznivý. Člověk si říká tak snad další měsíc… už určitě příští měsíc… jo bude jaro, to už otevřou… Doufat, to je všechno, co můžeme.

Jsou dny, kdy by to člověk nejraději zabalil. Ale nemůže. Pokud dělá něco, co roky buduje, co má rád, co pro něj není jen práce, tak nemůže. Představte si, že máte takovou práci, že nikdy v neděli neřeknete otráveně “a zítra zase do práce” nebo “ach jooo, zase pondělí”. Vy se prostě těšíte, že budete pracovat. Ale nemůžete. A teď, když hrozí, že už podruhé přijdeme o jeden z nejlepších měsíců na focení, kdy všechno kvete…

Abych to zkrátila.

Tady jsem založila Galerii, do které jsem nahrála fotografie z přírody. Fotografie nejsou ke koupi, nejdou stáhnout. Jsou tam ale k dispozici pro tisk. Není jich moc, ale časem třeba přibydou. Jestli se vám nějaká bude líbit, můžete si vytisknout třeba malou fotku nebo klidně obraz. Rozměrově není omezeno, takže cokoli od rozměru 9×13 až do obřích formátů. K tisku si můžete rovnou přidat i vaše osobní fotky.

Pokud se vám nějaká bude líbit, budu mít fakt radost. Jestli budete potřebovat nějaký speciální rozměr, dejte vědět, můžu vám s tím pomoct. Stejně tak, když si nebudete jistí ohledně plátna nebo desek.

 

error: Content is protected !!