Nezařazené

Jak tisknout z galerie

Nově mám teď pro své zákazníky předávání fotek formou galerie, ze které lze přímo objednat tisk u mnou osvědčené tiskárny. Myslím, že uživatelské prostředí je jednoduché, přesto jsem vytvořila malý návod, pro rychlejší zorientování.

1) Po nahrání zakázky vám pošlu přístupový kód, který zadáte do příslušného okénka na této stránce. Pokud chcete tisknout vlastní fotografie, je možné přepnout se rovnou do aplikace.

Aktuálně probíhá vylepšení celého systému a já přecházím na placenou verzi, abych pro vás zařídila další výhody 🙂

2) Pokud jste se u mě fotili vícekrát v poslední době, můžete tam najít více alb. Časem přibude atraktivnější vzhled s možností prohlížení fotografií ve zvětšené verzi. Vyberte album, ze kterého chcete tisknout, nebo které chcete stáhnout.

3) Zobrazí se vám všechny fotografie alba, můžete ho stáhnout celé, nebo jen jednotlivé fotky, případně rovnou zaklikat ty, které chcete tisknout a přejít rovnou k objednávce, nebo se přepnout do jiného alba a přidat i fotky z něj.

4) Fotografie předávám ve formátu 2:3, což nemusí sedět pro všechny rozměry (třeba oblíbený 9×13). Pokud formát nesedí, budete na to upozornění vykřičníkem. U každé fotky můžete změnit zda chcete obraz nebo fotku, jaký chcete rozměr nebo papír. Pokud chcete provést změnu u více fotek, je jednodušší zatrhnout si je v kroužku. Editovat můžete i kliknutím na fotku nebo tužku nahoře, můžete fotku zdvojit pokud chcete více různých rozměrů, nebo ji klikem na popelnici odstranit. K zakázce můžete přidat i jakékoli další fotografie, třeba z dovolené nebo výletu..

Pak už jen odešlete objednávku a čekáte na instrukce. Platí se přímo tiskárně a fotky nebo obrazy vám dojdou rovnou domů.
V ateliéru mám ukázky jak desek, tak plátna, fotek i laminací. Spoustu toho mám i nafoceno, takže pokud si nejste jistí s výběrem, potřebujete poradit, napište.

 

 

error: Content is protected !!