INFO

Jak vybírat z náhledů

Galerie byla nedávno výrobci převedena do češtiny. Systém by tedy mohl být jednodušší, neměla jsem však zatím čas předělat návod 😉

Vím, že prohrabovat se náhledy a vypisovat čísla bylo zdlouhavé, složité a otravné. Po dlouhodobém pátrání a pokusech je tu zlepšení! Hurá! Nejen že příprava náhledů bude pro mě rychlejší, ale hlavně zákazníkům přináší možnost  vybírat přehledně a rychleji. Jedním z “háčků” je angličtina, ale pro ty, co by se neorientovali, tu mám fotonávod 🙂

1) Odkaz na album s vybranými náhledy obdržíte do 5 pracovních dnů na vámi uvedený mail. (co se s náhledy smí a především nesmí najdete rozepsáno v obchodních podmínkách)

2) Album je chráněno heslem. Odkaz na něj však máte jen vy, na stránkách není album nikde viditelné.

3) Fotky které se vám líbí jednoduše označíte fajfkou. Po rozkliknutí se fotka zvětší (může být neostrá, což je způsobeno malou kvalitou náhledů, neostré mažu v předvýběru). Že někde chybí kousek pozadí nebo je vidět kousek ruky maminky řešit nemusíte, to se upraví v postprocesu. Stejně tak když je nějaká fotka tmavší nebo světlejší.

4) Můžete zobrazit jen vybrané fotky (selected)  pro lepší kontrolu výběru, případně z nich nějaké vyřadit.  Nebo naopak zobrazit nevybrané (unselected) a přidávat do výběru další kusy. Uprostřed vidíte kolik fotek máte označených k retuši. Výběr si můžete uložit (save) a později se k němu vrátit. Uprostřed vidíte kolik fotek ve výběru máte (počet není omezen). Až budete mít finální výběr k retuši, stiskem “send selection” mi výběr odešlete.

5) Do pole pro poznámku mi můžete napsat vzkaz k vašemu výběru, retuši nebo dotaz.

6) Po odeslání budete přesměrováni na hlavní stránku webu. Váš výběr mi přijde na mail a já vám jeho přijetí potvrdím (i s informací kam zaslat doplatek, pokud máte nějaké fotky nad rámec balíčku).

Věřím, že tento systém bude jednoduší pro obě strany. S dotazy a připomínkami mě neváhejte kontaktovat na mail 🙂

error: Content is protected !!